/Kontakt
Kontakt2019-06-26T08:30:36+02:00

33 11 11 30

Hegdalringen 25,
3261 Larvik

Bilde av Ole Martin Holthe
Ole Martin Holthe

Daglig leder

ole.martin@utd.no
(+47) 950 68 097

Jørgen Lysnes
Jørgen Lysnes

Styrets leder / Prosjektleder

jorgen@utd.no
(+47) 466 88 999
Partner

Truls Bonnegolt
Truls Bonnegolt

Salgs- & Markedssjef

truls@utd.no
(+47) 980 83 338
Partner

Åpningstider:
mandag – fredag
08.00 – 16.00

Bank: 2510.05.05811
Org.nr: 992 433 388
IBAN: NO2325100505811
BIC: LABRNOB1XXX   

UTD Reklameprodusenten - Gasellebedrift 2014- 2017
Karoline Krabbehund
Karoline Krabbesund

Rådgiver

karoline@utd.no
(+47) 922 47 090

Iselin Haugen

Grafisk design / Kreativ leder

iselin@utd.no
(+47) 917 98 068

Danna Adler

Grafisk rådgiver

danna@utd.no
(+47) 919 08 490

Magnus Vikerhagen

Produksjonssjef

magnus@utd.no
(+47) 410 35 176

Jørgen Rastad

Webdesigner

jorgen@insitemedia.no
(+47) 948 57 005
Insite Media

Henrik Lysnes

Webutvikler

henrik@insitemedia.no
(+47) 926 12 098
Insite Media

Tom Nalum
Tom Nalum

Produksjon / Montering

tom@utd.no
(+47) 971 79 254

Eirik H. Nilsen

Produksjon / Montering

eirik@utd.no
(+47) 454 70 772

Sigbjørn Johansen

Produksjon / Montering

sigbjorn@utd.no
(+47) 408 44 464

Petter Holand

 

petter@utd.no
(+47) 481 94 188

Send oss en hendvendelse